Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb
Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb
Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb
Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb
Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb

Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester

€32.21

Dobavljivost:Na zalogi
+
V košarico Na seznam želja

Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester

Specifikacije Območje Tip A:-70~+10 Tip C:-50~+26 Valovno dolžino 800~1700nm Umerjen Valovna dolžina 850/1300/1310/1490/1550/1625nm Detektor InGaAs Natančnost Ločljivost 0.01 dBm Delovna Temperatura ℃ -10~+50 Temperatura Skladiščenja ℃ -20~+70 Vlažnost 90%(+30℃) Priključek FC/SC(ST LC kot dodatna oprema ) Napajanje 2pcs AA baterije Življenjska doba Baterije @ OPM 140hours Baterije @ VFL 50hours Auto-off 10minutes Teža 180 g Dimenzije 158×82×29 mm VFL Val: 650nm Izhodna Moč: 1/10/20/30/50mw

Oznake: svjetlovodni fttx, dežnik bela, tester catv, test uv400 tester, ftth, catv optičnih vlaken, catv nivo signala merilnika, catv ftth, hd cctv tester, cctv tester adhs.

Blagovna Znamka Wowphoon
Številka Modela Optični Merilnik Moči
Tip Konektorja SC/UPC
Vlakna Tipa En Način
Velikost 185*80*50mm

Napišite recenzijo!

Podobni izdelki

€11.10
4,5 mm-11 mm Vzdolžni Loose tube slitter Ploski Kabel, striper (desorber) Center Cevi Orodje za Odstranjevanje Cevi Slitter Kabel Rezalnik
OBVESTILO: 1. Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po dajanje naročilo 3.Za
€213.89
Mini OTDR svjetlovodni Reflectometer 3.2 Palčni Barvni LCD z VFL in OPM Dogodek Zemljevid 22dB za 80km Optični Kabel Ethernet Tester
Mini OTDR svjetlovodni Reflectometer 3.2 palčni Barvni LCD z VFL in OPM Dogodek Zemljevid 22dB za 80km Optični Kabel Ethernet Tester Značilnosti  Humanized OTDR programska oprema omogoča podroben preizkus poročila  5V telefon polnilnik
€47.07
Gigabit Ethernet stikalo Vlakna, Optični Mediji Pretvornik En Način 16 RJ45 2 SC optični Port 10/100/1000M
prosimo, upoštevajte: 1.Privzeto s 1 KOS 1310nm strani Optični modul in 1PCS 1550nm B Strani Gigabit Ethernet Stikalo 1G16E Vrsto Vlaken Stikalo Gigabit 1G16E je Optični Ethernet Stikalo, ki je posebej zasnovan za spremljanje omrežja.Ima 16 10/100Mbps
€7.52
ZHWCOMM visoke kakovosti 16 Jedro svjetlovodni stroju 16 port FTTX svjetlovodni Razdelilni dozi
ZHWCOMM visoke kakovosti 16 Jedro svjetlovodni stroju 16 port FTTX svjetlovodni Razdelilni dozi Funkcija 1) Uporabnik seznanjen industriji vmesnik, z uporabo visoko vpliv plastičnih PC/ABS 2) Lahko sprejme 1x8 PLC splitter in 1x16 PLC splitter 3)
€14.04
Spustite Kabel Patch Kabel SC/APC-SC/APC SC-SC APC SM G657a 1 core GoodFtth 1-15m
Spustite Kabel Patch Kabel SC/APC-SC/APC SC-SC APC SM G657a 1 core GoodFtth 1-15m
€10.74
SC-LC Hibridni Adapter SC Moški LC Ženski svjetlovodni Adapter
Priporočljivo Izdelkov Dobrodošli v naši trgovini, na katero koli vprašanje, pls, vas prosimo, da se obrnete +86 15951880639 (WhatsApp) SC-LC Hibridni Adapter SC Moški LC Ženski svjetlovodni Adapter To LC(Ženska) in SC(Moški)
€49.38
5PCS GURS-FC vlaken hibridni adapter ženski ženski ftth optični spojnik SM MM fibra optica priključek brezplačna dostava tovarne ELINK
Email:[email protected] Skype:e_link60 Obvestilo: Če potrebujete druge diod,kot so 6,7,8...kos,pls obrnite na nas za spremembo.; Pls izberite DHL, UPS, Fedex, TNT...če je nujno. 5PCS GURS-FC optični adapter ženski
€37.25
Gigabit Ethernet stikalo Vlakna, Optični Mediji Pretvornik En Način 16 RJ45 2 SC optični Port 10/100/1000M
prosimo, upoštevajte: 1.Privzeto s 1310nm strani Optični modul in 1550nm B Strani . Gigabit Ethernet Stikalo 2G16E Vrsto Vlaken Stikalo Gigabit 1G16E je Optični Ethernet Stikalo, ki je posebej zasnovan za spremljanje omrežja.Ima 16 10/100Mbps porti
€21.47
FC/APC PLC 1x8 splitter Vlakna, Optični valovni Polje FTTH PLC Splitter polje 1*8 Dvodimenzionalni Lightwave Krogotoka Razdelilnik
OBVESTILO: 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tu n ot vključuje ciljne stane kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila. 3.Države,
€158.56
DHL Dostava INNO LBT-40 baterijski paket za IFS-10/ IFS-15/ View 3/ View 5/ Prikaz 7 fusion splicer
INNO LBT-40 Baterija za IFS-15/ View 3/ 5/ 7 fusion splicer Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate na Skype: optoelecs
€61.62
KomShine KPM-35 Optično omrežje moči meter FTTH optični kabel tester in Singlemode Vlakna, Optični Vir Svetlobe KLS-35
V KPM-35 Merilnik Moči zagotavlja izjemno natančne meritve moči v vrednosti, kot tudi referenčne vrednosti nastavitev zmogljivosti.Kaj je več, s to priročno enota ne zahteva odmik nulling, in ponuja moč avtonomijo 55 ur, za zanesljivo dolgotrajno delovanje
€48.72
100 kozarcev 7mm svjetlovodni Laserja Vizualne Napake Lokator Keramični vstavite
7mm svjetlovodni Laserja Vizualne Napake Lokator Keramični vstavite Izdelek slike: Primer diagrama za zamenjavo keramično jedro test pero, Ne vsebuje test peresa. Ne vsebuje test peresa.