Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb
Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb
Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb
Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb
Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester thumb

Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester

€32.21

Dobavljivost:Na zalogi
+
V košarico Na seznam želja

Brezplačna dostava TM203N Vlakna, Optični Merilnik Moči VFL Optičnih Vlaken multimeter FTTX FTTH Omrežja kabel Orodje za CATV CCTV Tester

Specifikacije Območje Tip A:-70~+10 Tip C:-50~+26 Valovno dolžino 800~1700nm Umerjen Valovna dolžina 850/1300/1310/1490/1550/1625nm Detektor InGaAs Natančnost Ločljivost 0.01 dBm Delovna Temperatura ℃ -10~+50 Temperatura Skladiščenja ℃ -20~+70 Vlažnost 90%(+30℃) Priključek FC/SC(ST LC kot dodatna oprema ) Napajanje 2pcs AA baterije Življenjska doba Baterije @ OPM 140hours Baterije @ VFL 50hours Auto-off 10minutes Teža 180 g Dimenzije 158×82×29 mm VFL Val: 650nm Izhodna Moč: 1/10/20/30/50mw

Oznake: svjetlovodni fttx, dežnik bela, tester catv, test uv400 tester, ftth, catv optičnih vlaken, catv nivo signala merilnika, catv ftth, hd cctv tester, cctv tester adhs.

Blagovna Znamka Wowphoon
Številka Modela Optični Merilnik Moči
Tip Konektorja SC/UPC
Vlakna Tipa En Način
Velikost 185*80*50mm

Napišite recenzijo!

Podobni izdelki

€213.89
Mini OTDR svjetlovodni Reflectometer 3.2 Palčni Barvni LCD z VFL in OPM Dogodek Zemljevid 22dB za 80km Optični Kabel Ethernet Tester
Mini OTDR svjetlovodni Reflectometer 3.2 palčni Barvni LCD z VFL in OPM Dogodek Zemljevid 22dB za 80km Optični Kabel Ethernet Tester Značilnosti  Humanized OTDR programska oprema omogoča podroben preizkus poročila  5V telefon polnilnik
€47.07
Gigabit Ethernet stikalo Vlakna, Optični Mediji Pretvornik En Način 16 RJ45 2 SC optični Port 10/100/1000M
prosimo, upoštevajte: 1.Privzeto s 1 KOS 1310nm strani Optični modul in 1PCS 1550nm B Strani Gigabit Ethernet Stikalo 1G16E Vrsto Vlaken Stikalo Gigabit 1G16E je Optični Ethernet Stikalo, ki je posebej zasnovan za spremljanje omrežja.Ima 16 10/100Mbps
€86.71
25Meters Ženski MPO/MTP-MPO Ženski APC Single-mode OS1 12 Pramenov Vlakni Optičnega Kabla za QSFP+LR Modul Metoda B Rumena
25Meters Ženski MPO/MTP-MPO Ženski APC Single-mode OS1 12 Pramenov Vlakni Optičnega Kabla za QSFP+LR Modul Metoda B Rumena pls vrste opozoriti, bomo uporabili Ženski konektor in Metoda line naročilo. Opomba: Dolžina in priključek je
€49.38
5PCS GURS-FC vlaken hibridni adapter ženski ženski ftth optični spojnik SM MM fibra optica priključek brezplačna dostava tovarne ELINK
Email:[email protected] Skype:e_link60 Obvestilo: Če potrebujete druge diod,kot so 6,7,8...kos,pls obrnite na nas za spremembo.; Pls izberite DHL, UPS, Fedex, TNT...če je nujno. 5PCS GURS-FC optični adapter ženski
€54.51
10pcs/veliko Kaseta Vstavljanja Tip svjetlovodni Splitter Polje 1x8 SC/APC
OBVESTILO: 1.Kupec je odgovoren za carine in lokalne uvoznih davkov itd.Cena tukaj ne vključuje ciljne plačilo v letu kupca strani. 2.Pomembno!!!Dragi Brazilija stranka, prosim, pustite vaše CPF ali CNPJ število po oddaji naročila 3.Za
€57.80
En par HDMI KVM extender preko optičnih vlaken HDMI za Vlakna, Optični pretvornik je do 20KM SM SC priključek
HDMI Polnili HDMI Nad Eno svjetlovodni do 20Km(12.4 milj) Nestisnjene Oddajnik in Sprejemnik To HDMI nad optični sistem, ki se uporablja za pošiljanje Visoke ločljivosti HDMI signale daljinskega avdio/video prenos naprave po eno Fiber Optic cable
€13.54
10pcs Spustite kabel nepremočljiva zaščite polje Optični Varstvo polje cev toplote skrči cevi za zaščito vlaken splice pladenj
10pcs Spustite kabel nepremočljiva zaščite polje Optični Varstvo polje cev toplote skrči cevi za zaščito vlaken splice pladenj
€8.26
Cleaver Rezilo za FITEL S325 / S326 Optični Cleaver
Rezilo/Rezalna plošča Za FITEL S325 / S326 Vlaken Cleaver Opis Izdelka Cena je za 1 NOVO cleaver rezilo združljiv z FITEL S325 / S326 sekače. Proizvajalec Opis Vloge: FITEL S325 / S326 Visoko natančnost pri določanju položaja
€136.26
Mini 60KM svjetlovodni OTDR Optični Reflectometer Zgrajena v VFL z FC, SC Dotik Brezplačna Dostava
novi optični ranger 60km OTDR svjetlovodni Vizualne Napake Finder VFL SC /ST/FC Optični napake finder Delovnih Valovna dolžina 1550nm±20nm Dinamični Razpon 18DB Vlaken tipa SMF single mode optični Priključek tip SC /FC/ST Test razdalje 5~60km
€48.72
100 kozarcev 7mm svjetlovodni Laserja Vizualne Napake Lokator Keramični vstavite
7mm svjetlovodni Laserja Vizualne Napake Lokator Keramični vstavite Izdelek slike: Primer diagrama za zamenjavo keramično jedro test pero, Ne vsebuje test peresa. Ne vsebuje test peresa.